O nas

Paws Up jest zarówno przychodnią rehabilitacji zwierząt i medycyny sportu, jak również firmą stosującą nowoczesne rozwiązania przy wyrobie ortez i protez na potrzeby medycyny weterynaryjnej. Założycielem i fundatorem Paws Up jest lek. wet. Ewelina Sabarna, specjalizująca się w dziedzinie fizjoterapii zwierząt, medycynie sportu i medycynie holistycznej.

Paws Up ortezy i protezy powstało na drodze wielu doświadczeń i potrzeb z tym związanych, które to początkowo dotyczyły moich własnych psów. Będąc właścicielkąpsów dużej rasy tosa inu, cechujących się znacznym temperamentem, wybierając ortezy kierowałam się ich wytrzymałością, dopasowaniem, komfortem i stabilizacją stawu – co zmniejszało ryzyko obtarać i ran powstałych z tego powodu jak i wtórnych urazów. Moje wymogi dotyczące jakości i komfortu ortezy łączyły się oczywiście z ich ceną. Dlatego to też, chcąc wyjść na przeciw potrzebom psów ras dużych i ich właścicieli ale nie tylko, zaprojektowałam i stworzyłam indywidualnie dopasowywane do potrzeb pacjenta, wykonywane na podstawie syntetycznego odlewu koń czyny pacjenta ortezy.

pattern

Nasza misja

Nasza misja to niesienie pomocy pacjentom – zarówno dużym jak i tym małym, młodym jak i tym w podeszłym wieku przy równoczesnym zrozumieniu ich potrzeb, dążąc do osiągnięcia najlepszych efektów terapii.

Czytaj więcej

 

Jak pracujemy

Proces rehabilitacji pacjenta w naszej przychodni rozpoczyna się zaplanowaniem pierwszej wizyty konsultacyjnej. Jeśli Twój podopieczny wymaga naszej uwagi, po prostu umów się z nami, dzwoniąc pod numer 48 697 665 554.

Czytaj więcej

 

Nasza praktyka

Paws Up jest przychodnią przeznaczoną specjalnie i wyłącznie do rehabilitacji i medycyny sportu zarówno małych zwierząt domowych jak i koni. Stosujemy nowoczesne metody i sprzęt rehabilitacyjny aby zapewnić szeroki zakres usług dostępnych  dla naszych pacjentów.

Czytaj więcej

 

Poznaj mnie

Nazywam się Ewelina Sabarna i jestem lekarzem weterynarii. Od najmłodszych lat moją pasją były psy i konie. Właśnie miłość do tych zwierząt doprowadziła mnie do stworzenia Paws Up, którego celem jest pomoc zwierzętom zarówno małym jak i tym dużym, bez względu na wiek rasę i gatunek. Zdrowe i szczęśliwe zwierzę jest wizytówką jego właściciela!

Contact 

 

 

Dla lekarzy weterynarii

Podczas gdy fizjoterapia, ortotyka i protetyka są nadal młodymi, wschodzącymi dziedzinami w praktyce weterynaryjnej – to jednak zaangażowani właściciele zwierząt coraz częściej pytają o tę opcję wspomagającą powrót do zdrowia ich ulubień ca. Jesteśmy tu po to, aby pracować z Wami i dostarczać możliwie najlepszej wszechstronnej opieki naszym (waszym) pacjentom.

Dla lekarzy

Od dnia naszego powstania, Paws Up rozwinęło i rozwija udaną współpracę z lekarzami weterynarii, fizjoterapeutami i szpitalami oraz lecznicami dla zwierząt na terenie całej Polski i nie tylko. Stworzyliśmy również bazęnaszych zmotywowanych i niosących pomoc swoim podopiecznym klientów.

Czytaj więcej.

 

Co leczymy

Rehabilitacja nie jest przeznaczona jedynie dla pacjentów pooperacyjnych. Pracujemy z wszelkiego rodzju urazami tkanek miękkich, włączając w to kulawizny niewiadomego pochodzenia. Pomagamy również pacjentom geriatrycznym.

Czytaj więcej

 

Skierowanie

Nie ma formalnej drogi skierowania do nas Twojego pacjenta, ale będziemy wdzięczni za telefon do nas lub e-mail. Pierwsze spotkanie to ocena funkcjonalna zwierzęcia i edukacja właściciela dotycząca podjętego planu terapeutycznego,

Czytaj więcej

 

Mówią o nas

 

 

Ewelina Sabarna
+48 697 665 554
hello@pawsup.pl
ul. F.Chopina 7
55-120 Oborniki Śląskie

© 2016 Paws Up – Ewelina Sabarna