Cennik

PawsUp urządzenia ortopedyczne stosowane w medycynie weterynaryjnej. Jak i pozostały sprzęt rehabilitacyjny oraz seria powstała z myślą o wsparciu i bezpieczeństwie psów aktywnych i sportowych – są przez nas tworzone na podstawie specyfikacji wymogów dla określonego zwierzęcia o określonym urazie, doznanym właśnie przez to konkretne zwierzę. Ortezy i protezy Paws Up tworzymy na podstawie indywidualnego odlewu koń czyny Twojego psa.

Nie dysponujemy w naszej przychodni rehabilitacyjnej, zalegającymi na półkach ortezami i protezami różnych rozmiarów (S, M czy L), które mógłbyś od nas kupić w dniu kontaktu z nami.

W celu ustalenia ceny, interesującego Cię urządzenia ortopedycznego spełniającego określone wymogi Twojego podopiecznego. Czy też jesteś zainteresowany naszą serią stabilizatorów dedykowanych psom użytkowym i sportowym lub interesuje Cię inny wyrób naszej firmy lub wyrób innego urządzenia, szelek itp. nie wymienionego na stronie internetowej Paws Up, czy też urządzeń dedykowanym innym zwierzętom.

Skontaktuj się z nami bezpośrednio, poprzez kontakt telefoniczny pod numerem ( 48)697665554, lub wysyłając do nas maila pod adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. prośbą o wycenienie urządzenia niezbędnego dla Twojego psa. Przesyłając równocześni dane psa, takie jak: rasa, płeć, wiek, masa ciała, przebyty uraz lub schorzenie wymagające zaopatrzenia ortopedycznego oraz uprawiane przez Was sporty i aktywności fizycznej (jeśli dotyczą). Cenna urządzenia jest ściśle zależna od: typu wymaganego dla Twojego psa, rozmiaru dopasowanego do wielkości i potrzeb Twojego psa, oraz komponentów jakie musimy użyć tworzą indywidualnie zaprojektowane urządzenie dostosowany do wymogów psa.

Wysyłka

Wysyłka na terenie Polski, możliwa jest za pośrednictwem:

Poczty Polskiej,

  • wysyłamy jedynie listem lub paczką poleconą i priorytetową,
  • za pośrednictwem usługi Paczka 24 lub Paczka 48

lub kuriera GLS.

Wysyłka międzynarodowa, dokonana zostanie po wcześniejszym ustaleniu formy przesyłki.

 

 

Ewelina Sabarna
+48 697 665 554
hello@pawsup.pl
ul. F.Chopina 7
55-120 Oborniki Śląskie

© 2016 Paws Up – Ewelina Sabarna