Ze względu na wymogi jakie stawiamy ortezom i protezom tworzonym przez nas, zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych pacjentów. Zwracając szczególną uwagę na dopasowanie, komfort pacjenta oraz zakres stabilizacji i ruchu danego stawu, przy równoczesnym zachowaniu wymogów danego schorzenia czy urazu koń czyny prowadzących do konieczności zaopatrzenia ortopedycznego pacjenta.

W procesie tworzenia, tak techniczne zaawansowanego na potrzeby naszych pacjentów urządzenia, bardzo istotną i ważną dla nas rzeczą– jest dokładnie i prawidłowo wykonana forma, właściwie oznaczona i opisana, wraz z dokładnym odwzorowaniem i oznaczeniem punktów anatomicznych oraz lini środka stawu – tak dla nas istotnych i NIEZBĘDNYCH w procesie tworzenia urządzenia ortopedycznego spełniającego indywidualne potrzeby Twojego psa.

Dlatego zalecamy aby odlew koń czyny, wykonany został przez wykwalifikowanego lekarza weterynarii lub fizjoterapeutę, rozumiejącego w pełni biomechanikę urządzenia.

Źle wykonany odlew kończyny, prowadzić będzie do niedopasowania i braku funkcjonalności fizjoterapeutycznej zamówionej przez Ciebie ortezy czy protezy. Tym samym, skutkować to będzie brakiem gwarancji urządzenia, dokonywania bezpłatnych napraw i poprawek oraz zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów!

 

 

Ewelina Sabarna
+48 697 665 554
hello@pawsup.pl
ul. F.Chopina 7
55-120 Oborniki Śląskie

© 2016 Paws Up – Ewelina Sabarna