Paws Up jest przychodnią przeznaczoną specjalnie i wyłącznie do rehabilitacji i medycyny sportu zarówno małych zwierząt domowych jak i koni.
Jako placówka medyczna, ściśle współpracujemy z lekarzami weterynarii sprawującymi podstawową opiekę zdrowotną nad zwierzęciem, chirurgami, ortopedami i fizjoterapeutami w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem. Oceniamy całościowo stan zdrowia pacjenta i biorąc pod uwagę prowadzony tryb życia zwierzęcia opracowujemy plan terapii, którego celem jest przywrócenie pacjenta do aktywności fizycznej.

Stosujemy nowoczesne metody i sprzęt rehabilitacyjny aby zapewnić szeroki zakres usług dostępnych dla naszych pacjentów. Dokładamy wszelkich starań , aby Państwa wizyta u nas wypadła pozytywnie, tak abyście sami mogli podjąć decyzję o obecności podczas ćwiczeń i zabiegów Państwa zwierzęcia.

Zwracając uwagę na specjalne potrzeby naszych pacjentów, stworzyliśmy relaksujące i przychylne zwierzętom środowisko. Przychodnia posiada podłogi wykonane z materiałów o dużej przyczepności, antypoślizgowe, wyposażona jest w miękkie i wygodne materace terapeutyczne, używamy olejków eterycznych mających za zadanie uspokoić i zrelaksować zwierzę w trakcie terapii i ćwiczeń.

 

 

Ewelina Sabarna
+48 697 665 554
hello@pawsup.pl
ul. F.Chopina 7
55-120 Oborniki Śląskie

© 2016 Paws Up – Ewelina Sabarna