Nadrzędnym celem Paws Up jest łagodzenie bólu, przywracanie pacjenta do maksymalnej do osiągnięcia przez niego sprawności fizycznej oraz poprawa jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Jeśli Twój podopieczny wymaga naszej uwagi i pomocy – po prostu umów się z nami na konsultacje, dzwoniąc po numer ( 48) 697665554. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, aby dostosować się lepiej do Twoich oczekiwań i możliwości wydłużyliśmy wieczorne godziny pracy i konsultacji pacjentów.

Co będziesz potrzebował na pierwszej wizycie konsultacyjnej:

Po dokonaniu diagnozy i ocenie kondycji Twojego pupila, rozpoczniemy z Tobą pracę nad ułożeniem planu terapii dostosowanego do potrzeb zwierzęcia, Twojego harmonogramu dnia oraz możliwości Twojego budżetu domowego. Mamy szeroki wachlarz metod terapeutycznych: terapia manualna, ćwiczenia indywidualne, akupunktura, terapię światłem spolaryzowanym, taping i wiele więcej.

W miarę z trwania terapii Twojego pupila, dokonujemy:

  • Przy każdej Waszej wizycie zarówno u nas w przychodni jak i na wizytach domowych, nasz lekarz dokonuje oceny chodu i sprawności funkcjonalnej pacjenta,
  • Ściśle monitorujemy postępy pacjentów i na bieżąco dostosowujemy plan terapii w odpowiedzi na reakcję organizmu zwierzęcia oraz stopień zaawansowania i zaangażowania opiekuna w ćwiczenia wykonywane w domu, których nauczymy Cię wykonywać podczas wizyty u nas.

Dokładamy wszelkich starań aby zalecony przez nas plan terapii pacjenta dostosowany był do osobowości i stylu życia Twojego zwierzaka oraz Twoich możliwości i harmonogramu dnia, tak aby czas spędzony z nami na rehabilitacji stał się dla Waszego Teamu przyjemną przygodą i podróżą.

W miarę jak Twój pupil czyni postępy w terapii zmierzające w kierunku jej zakończenia, udzielimy Ci wszelkich wskazówek i nauczymy jak skutecznie podtrzymywać efekty terapii w domu. Przykładowo, gdy Twój podopieczny jest zwierzęciem starszym i zależy nam na zachowaniu siły mięśniowej i zakresu ruchomości w stawach jaki osiągnęliśmy w trakcie terapii, czy też Twój podopieczny doznał wcześniej urazu lub przeszedł zabieg chirurgiczny a naszym celem jest zapobieganie kolejnym urazom. Paws Up dostarczy Ci niezbędnych narzędzi do wspierania optymalnego zdrowia przez resztę życia Twojego zwierzęcia. Zakończenie terapii i rehabilitacji nie oznacza jednak pożegnania z nami – pozostajemy zawsze na miejscu, gotowi nieść pomoc Twojemu milusińskiemu przez cały okres trwania jego życia.

 

 

Ewelina Sabarna
+48 697 665 554
hello@pawsup.pl
ul. F.Chopina 7
55-120 Oborniki Śląskie

© 2016 Paws Up – Ewelina Sabarna